Problem z kontynuacją gry

Ostatniej wersji gry 1.40, powszechnie znanej jako VM2014, od pewnego czasu towarzyszy nieoczekiwany błąd uniemożliwiający dalszą grę. Zazwyczaj błąd ten pojawia się po rozegraniu dwóch, lub trzech sezonów. Niestety nie jesteśmy w stanie powiedzieć czym jest on spowodowany. Sam autor gry przyznał, że bez poprawionej wersji gry ciężko temu zaradzić. Czy krytyczny błąd zapisu definitywnie stawia krzyżyk na naszej karierze?

Niekoniecznie. Dzisiaj pierwszy raz udało mi się wygrać z wyskakującym komunikatem. Co prawda rozwiązanie dla niektórych może być tylko półśrodkiem, ale myślę, że i tak większość ucieszy taka opcja. Jednak wymagane są dwie rzeczy – prowadzenie klubu i reprezentacji oraz zapis wcześniejszy o kilka dni od daty błędu. Dzisiaj otrzymałem od jednego z naszych graczy zapis gry z 26.05.2018, w którym 31.05 pojawiał się błąd. Menedżer prowadzi Skrę Bełchatów i reprezentację Polski. W tym przypadku nazwijmy to „rozwiązaniem problemu” było zrezygnowanie z jednej drużyny. Myślę, że większość w tej sytuacji zdecydowałaby się na dalszą grę klubem bo jednak taka forma rozgrywki dostarcza najwięcej możliwości. Po rezygnacji z reprezentacji radzę jednak poszukać nowego pracodawcę. Nie jest powiedziane, że za rok czy dwa błąd się nie powtórzy i wtedy na 99,99% będziemy mieli save nienadający się do dalszej gry. Jeśli ktoś będzie miał wystarczająco dużo szczęścia to może udać mu się powrót do pozostawionej drużyny. W testowanym zapisie po rezygnacji z reprezentacji Polski natychmiast złożyłem ofertę ponownego objęcia posady. Przy zaoferowaniu takiej samej wartości kontaktu jak do tej pory było dość blisko powrotu. Związek z wyborem nowego szkoleniowca czekał niemal tak długo jak w rzeczywistości, ale ostatecznie wyścig wygrał Julio Velasco.

Jeśli macie zapisy spełniające wymagania opisane powyżej możecie spróbować kontynuować grę. Wszelkie pytania lub własne doświadczenia związane z błędem proszę przedstawiać w komentarzach, lub na facebookwej grupie fanów dostępnej pod linkiem. Wszelkie nowe wiadomości związane z błędem będą publikowane w kolejnych wpisach.

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.