Świąteczne życzenia i choinkowy prezent

Życzymy wszystkim fanom siatkówki i miłośnikom Volleyball Managera wesołych Świąt Bożego Narodzenia,  życzymy aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Podobnie jak w ubiegłym roku ekipa VM przygotował sporą niespodziankę i wydała obszerną aktualizację bazy danych.

Nowe, świąteczne wydanie bazy danych na sezon 2015/16 jest dziełem niestrudzonego Bartka. To głównie dzięki niemu możemy liczyć na ciągłość aktualizacji. Baza zawiera aktualizacje transferów, znaczące odświeżenie i uzupełnienie list zawodników, trenerów oraz sponsorów, poprawki wielu zespołów ze średniej półki oraz rozbudowanie ligi łotewskiej oraz estońskiej. W tej aktualizacji nastąpiła reorganizacja numerów ID zawodników. W konsekwencji wszystkie poprzednie facepacki nie zostaną załadowane do gry. Jednak bez obaw – wszystkie poprzednie prace zamieszone na stronie będą poprawione i przygotowane pod działania z najnowszą aktualizacją.

Jednakże to nie wszystkie prezenty jakie dla was przygotowaliśmy. Z mojej strony mogę zdradzić, że tak jak rok temu w okolicach nowego roku pojawi się kompletny megapack dla całej Plusligi.

 

Christmas gift – NEW UPDATE 2015/16 – DOWNLOAD LINK

 

A Merry Christmas and Best wishes for New Year!

С Рождеством и наилучшими пожеланиями на Новый Год!

Um Feliz Natal e os melhores desejos para o Ano Novo!

Najlepsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego na Nowy Rok!

VM  Team

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.